Oct 212014

Σας ενημερώνουμε ότι θα πραγματοποιηθεί ενημερωτική συνάντηση για τα προγράμματα  eTwinning την Πέμπτη 30 Οκτωβρίου και ώρα 17.00 στο 4ο ΓΕΛ Κοζάνης.

Την ενημερωτική συνάντηση την οργανώνει ο Πρεσβευτής της Δράσης  κ. Βασίοπουλος Σωκράτης σε συνεργασία με τους Υπεύθυνους Σχολικών Δραστηριοτήτων Δευτεροβάθμιας κ. Κουρού Ιωάννη, Πρωτοβάθμιας κα Βέλκου Βάσω,  τον Σχολικό Σύμβουλο Θεολόγων κ. Αργυρόπουλο Ανδρέα και  τη Σχολική Σύμβουλο Αγγλικής Γλώσσας κα Τσιτούρα Βασιλική.  Η ημερίδα απευθύνεται κυρίως σε εγγεγραμμένους χρήστες, όσους παρακολούθησαν τις προηγούμενες, αλλά όλοι οι ενδιαφερόμενοι είναι ευπρόσδεκτοι  και μπορούν να παρακολουθήσουν.

Δηλώσεις συμμετοχής  στο φόρμα του Etwinning : http://www.etwinning.gr/2011/events/reservations.php?id=607

Όσοι δηλώσουν πρόγραμμα eTwinning για συμπλήρωση ωραρίου θα το δηλώσουν και στους Υπευθύνους Σχολικών Δραστηριοτήτων . Μπορούν όμως (χωρίς συμπλήρωση ωραρίου)  να ξεκινήσουν και αργότερα οπότε παίρνουν μόνο την έγκριση από την ΕΥΥ και ως βεβαίωση ισχύει η Ετικέτα ποιότητας (που δίνεται αφού τρέξει καλά το Project!!)

Πρεσβευτής της Δράσης

Βασίοπουλος Σωκράτης