Το Σύνολο Ποντιακής Μουσικής, η Παραδοσιακή Χορωδία και Ορχήστρα και το

Σύνολο Βαλκανικής Μουσικής του Μουσικού Σχολείου Σιάτιστας σας προσκαλούν να

τιμήσετε με την παρουσία σας τη δεύτερη συναυλία του Κύκλου Συναυλιών

με τίτλο Μουσική Άνοιξη 2015 η οποία θα πραγματοποιηθεί στην

Αίθουσα Φίλιππος της Κοζάνης τη Δευτέρα 11 Μαΐου

και ώρα 20.00.

Με τιμή

H Δ/ντρια

Δρ Μαρία Ντούρου

May 112015

ΘΕΜΑ: ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟΥ ΕΥΖΗΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2014-2015

Σε συνέχεια των υπ’ αριθμ. 189790/Δ5/24-11-2014 εγγράφων σχετικά με τη διενέργεια του Προγράμματος Αξιολόγησης στο πλαίσιο του ΕΥΖΗΝ στην Πρωτοβάθμια και Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση, σας ενημερώνουμε ότι το χρονικό διάστημα διεξαγωγής και ολοκλήρωσης του Προγράμματος για το σχολικό έτος 2014-2015, παρατείνεται μέχρι τις 2/6/2015.

Υπενθυμίζεται ότι μέχρι την ημερομηνία λήξης του Προγράμματος, θα πρέπει οι εκπαιδευτικοί να έχουν προβεί σε οριστικοποίηση των υποβολών και σε παραγωγή, αποθήκευση ή/και εκτύπωση των ατομικών αναφορών των μαθητών που συμμετείχαν στο Πρόγραμμα Αξιολόγησης, καθώς μετά τη λήξη του Προγράμματος για το τρέχον σχολικό έτος δεν θα υπάρχει δυνατότητα εισόδου των σχολείων στην ηλεκτρονική πλατφόρμα.

Η Επιστημονική Ομάδα υποστήριξης του Προγράμματος ΕΥΖΗΝ είναι στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε υποστήριξη χρειαστείτε σχετικά με τη διεξαγωγή του προγράμματος, αλλά και τις δράσεις του σχολείου σας που προσβλέπουν στη βελτίωση των διατροφικών συνηθειών και της σωματικής δραστηριότητας των μαθητών αλλά και των οικογενειών τους.

Για ερωτήσεις και διευκρινήσεις, μπορείτε να απευθυνθείτε στο info@eyzhn.edu.gr

May 112015

Σας προσκαλούμε στην έκθεση  κατασκευών των μαθητών μας με θέμα  “Επαναχρησιμοποίηση υλικών (REUSE) “.

Ο Διευθυντής του 4ου ΕΠΑΛ Κοζάνης
Σβώλης Ηλίας

Για να δείτε την πρόσκληση πατείστε εδώ