Nov 222017

Σας ενημερώνουμε ότι η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κοζάνης δια μέσου του Υπευθύνου Σχολικών Δραστηριοτήτων διοργανώνει επιμορφωτικό σεμινάριο στο πλαίσιο των Πολιτιστικών Θεμάτων. Το σεμινάριο έχει σαν στόχο την παρουσίαση των τεχνικών φωτογράφισης.

Οι εκπαιδευτικοί που επιθυμούν να συμμετέχουν στο σεμινάριο πρέπει να αποστείλουν ηλεκτρονικά την αίτησή τους (το έντυπο της αίτησης επισυνάπτεται στο τέλος του εγγράφου) μέχρι 1-12-2017, ημέρα Παρασκευή, στο email: tmsdr@dide.koz.sch.gr.

Το σεμινάριο διάρκειας τριών (3) ωρών θα πραγματοποιηθεί εκτός σχολικού ωραρίου, σε τόπο και χρόνο που θα ενημερωθείτε με νέο έγγραφο στο επόμενο χρονικό διάστημα, σύμφωνα με τις αιτήσεις που θα υποβληθούν στη υπηρεσία μας. Το θεωρητικό και πρακτικό πλαίσιο (Τις Αρχές της Τέχνης της Φωτογραφίας) πρόκειται να παρουσιάσει στους εκπαιδευτικούς ο Βρεττάκος Αλέξανδρος εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ 11 του 2ου ΕΠΑΛ Κοζάνης.

Η συμμετοχή των εκπαιδευτικών στο σεμινάριο είναι προαιρετική και χωρίς καμία οικονομική επιβάρυνση.

Για να δείτε το σχετικό έγγραφο και για να κατεβάσετε την αίτηση πατήστε εδώ.