Jan 262017

Το ΚΠΕ Αρναίας συνδιοργανώνει με τα συνεργαζόμενα στο Δίκτυο ΚΠΕ,  συνάντηση σχολείων που έχουν ενταχθεί στο Ε.Θ.Δ. «Μέλισσας έργα, ανθρώπων αγαθά». Η δράση έχει τίτλο «Η μέλισσα που μας ενώνει το 2017» και θα υλοποιηθεί την Παρασκευή 5 Μαΐου 2017. Θα διαρκέσει από το πρωί της Παρασκευής έως και το μεσημέρι (το πρόγραμμα θα κοινοποιηθεί αργότερα στα σχολεία που θα συμμετέχουν). Θα ακολουθήσει σεμινάριο του Ε.Θ.Δ. διήμερο ή τριήμερο από 5-7 Μαΐου 2017.

Όσα σχολεία ενδιαφέρονται να συμμετέχουν θα πρέπει να δηλώσουν τη συμμετοχή τους στον/ην Υπεύθυνο/η Σ.Δ. ή Π.Ε. της Διεύθυνσής τους έως την Παρασκευή 10 Φεβρουαρίου 2017, ο/η οποίος/α θα διαβιβάσει τις αιτήσεις συμμετοχής στο ΚΠΕ Αρναίας. Θα παρακαλούσαμε τα σχολεία που θα δηλώσουν συμμετοχή να επικοινωνήσουν άμεσα με το ΚΠΕ. Ακολουθεί η φόρμα της αίτησης.

Για να δείτε το σχετικό έγραφο και την αίτηση του ΚΠΕ πατήστε εδώ.