Συνεντεύξεις υποψηφίων διευθυντών Ν. Κοζάνης

ΘΕΜΑ:  «Χρονικός προσδιορισμός της έναρξης της διαδικασίας της συνέντευξης για την επιλογή υποψηφίων Δ/ντών όλων των τύπων Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης».

ΣΧΕΤ. το υπ’αρ.ΕΜΠ283/Δ2/30-06-2011 έγγραφο του ΥΠΔΒΜΘ.

Σύμφωνα με το ανωτέρω σχετικό, σας ενημερώνουμε ότι ως ημερομηνία έναρξης των συνεντεύξεων των υποψηφίων Δ/ντών των Σχολικών Μονάδων σε όλα τα συμβούλια επιλογής  Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης της Περιφερειακής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας, ορίζεται η 11η Ιουλίου ημέρα Δευτέρα.

Ως εκ τούτου τα συμβούλια επιλογής θα πρέπει μέχρι τηνΤετάρτη 6 Ιούλιου να ανακοινώσουν το πρόγραμμα συνεντεύξεων.

Η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

Έλενα Ζυγούρη